کواکبیان در بازدید جمعی از نمایندگان مجلس ایران از شبکه الجزیره در دوحه عنوان کرد

لزوم حمایت از حقوق بشر و دموکراسی واقعی بدون استانداردهای دوگانه

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۷
Share/Save/Bookmark
 
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف شبکه الجزیره بر لزوم حمایت از حقوق بشر و دموکراسی واقعی بدون استانداردهای دوگانه تأکید کردند.
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف شبکه الجزیره بر لزوم حمایت از حقوق بشر و دموکراسی واقعی بدون استانداردهای دوگانه تأکید کردند.
 
به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت اعزامی به قطر، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر خود به قطر به منظور حضور در یکصد و چهلمین اجلاس  اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) از تحریریه شبکه الجزیره بازدید به عمل آوردند. 
در این بازدید مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، سید مهدی فرشادان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، سیده فاطمه حسینی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و سمیه محمودی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بخش های مختلف شبکه الجزیره در دوحه قطر دیدن کرده و با دکتر صلاح مدیر داخلی شبکه الجزیره و عبدالله علمی مدیر بخش روابط عمومی و احتشام مدیربخش بین المللی شبکه تلویزیونی الجزیره ملاقات و گفت وگو کردند.ر این نشست کواکبیان به عنوان مسئول یکی از روزنامه‌های سراسری کشور و یک روزنامه محلی و رئیس خانه مطبوعات به تفصیل در مورد انگیزه این بازدید و ضرورت تبادل نظر رسانه های جمهوری اسلامی ایران به شبکه الجزیره به عنوان یک رسانه مستقل در میان کشورهای عربی سخن گفت و از منابع مالی و تعداد پرسنل و حوزه جغرافیایی سوالاتی مطرح کرد.

 رييس فراكسيون ديپلماسي و منافع ملي در این نشست ضمن تاکید بر دموکراسی و حقوق بشر واقعی، نسبت به پرهیز از برخوردهای دوگانه و استانداردهای متفاوت در مورد اخبار تاکید کرد./
کد مطلب: 426